Solvitur Ambulando partnerem w projekcie społecznym

logo projektu

 

Towarzystwo Edukacyjno-Sportowe “Solvitur Ambulando” zostało partnerem w projekcie edukacyjnym wykonywanym w ramach ogólnopolskiej olimpiady „Zwolnieni z Teorii”, która ma na celu redukowanie problemu społecznego wybranego przez grupę projektową oraz nabycie doświadczenia w dziedzinie marketingu i prac grupowych. Olimpiada jest przede wszystkim skierowana zarówno do uczniów szkół ponadgimnazjalnych, jak
i studentów. Dodatkowo po pomyślnie przeprowadzonym projekcie każdy z członków grupy projektowej otrzymuje certyfikat „Project Management Principles”.

Członkami zespołu projektowego realizującymi projekt pt. “Palenie – czy na pewno wszystko o tym wiesz?”, są uczniowie klasy IIa XXVII Liceum Ogólnokształcącego im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego: Karolina Pajączek, Katarzyna Michoń, Mikołaj Kowalczuk i Dominik Kunach oraz Zuzanna Pajączek z klasy II e XIII Gimnazjum im. 13 Stanisława Staszica w Warszawie.

Więcej informacji o samej olimpiadzie można znaleźć na stronie http://zwolnienizteorii.pl/, natomiast informacje i szereg działań grupy projektowej można zobaczyć odwiedzając ich na Facebooku (https://www.facebook.com/Palenie-czy-na-pewno-wszystko-o-tym-wiesz–146646289036880/?ref=hl ), Instagramie (https://www.instagram.com/palenie_zwolnieni_z_teorii/ ) oraz Snapchacie ( palenie-zwolnieni z teorii ).

 

zwolnieni z teorii