Mistrzostwa Polski Administracji Rządowej w Szachach

Wszyscy urzędnicy o mocnych nerwach, myślący w kategoriach strategii, ale działający szybko i bezwzględnie, tu i teraz.
To wasza szansa nie tylko na dobry debiut, ale i na udaną końcówkę.
PlakatSzachy
W głównej sali konferencyjnej Ministerstwa Infrastruktury i Rozwoju toczyć się będzie odwieczna walka czarnych z białymi, charakteru z przebłyskami geniuszu, systematycznego ciułactwa z rozmachem operacyjnym, a wszystko to w ramach Mistrzostw Polski Administracji Rządowej w Szachach. Wydarzenie zaplanowano na dzień 17 października 2015r.
Mistrzostwa w szachach szybkich i błyskawicznych nad którymi patronat objęła Pani Claudia Torres-Bartyzel – Szef Służby Cywilnej, organizowane są przez Towarzystwo Edukacyjno-Sportowe „Solvitur Ambulando” we współpracy ze Stowarzyszeniem Absolwentów Krajowej Szkoły Administracji Publicznej i z Polskim Związkiem Szachowym. Udział jest możliwy dla każdego pracownika administracji rządowej, któremu termin „szach” nie jest obcy. Warunkiem udziału jest elektroniczne zgłoszenie i wpłata wpisowego.
W ramach rozgrywek należy oczekiwać zdrowej rywalizacji i niezdrowych emocji wynikających z samego charakteru gry. Bez wątpienia audytorzy będą starali się prowadzić dogłębną analizę ryzyka ruchu, a pracownicy komórek finansowych dobrze wyceniać pozycję. Prawnicy teoretycy wikłać się będą w misterną walkę o pole centralne podczas gdy specjaliści od decyzji administracyjnych mistrzowsko operować będą masą pionków. Obrona sycylijska, tak popularna w pewnych kręgach zwalczana będzie przez pracowników odpowiedzialnych za bezpieczeństwo publiczne, a ci odpowiedzialni za obronę narodową nie wzdrygną się przed heroicznym gambitem królewskim. Specjaliści od kontaktów międzynarodowych zapewne zagrają partię hiszpańską lub wiedeńską, a birbanci wybiorą szkocką (organizatorzy nie zapewniają w ramach mistrzostw).
Organizatorzy liczą na masowy udział tych którym nie jest obce myślenie o rozwiązywaniu problemów w sposób systematyczny, finezyjny i dogłębny, a zawsze w ramach zasady fair play.
Przewidziano liczne nagrody rzeczowe nie obciążające budżetu jednostek macierzystych uczestników.
Poniżej znajdziecie Państwo linki do formularzy zgłoszeniowych – trzeba się oddzielnie zgłosić do turnieju szachów szybkich i szachów błyskawicznych. Pod tymi linkami znajdziecie również regulamin mistrzostw. Przy rejestracji w pozycji „klub lub miasto” należy wpisać nazwę urzędu, który reprezentujecie.

http://www.chessarbiter.com/turnieje/2015/ti_4383/
http://www.chessarbiter.com/turnieje/2015/ti_4386/

Osoba zgłoszona trafia na listę zgłoszonych,
http://www.chessarbiter.com/turnieje/2015/ti_4383/registration_form.html?l=pl
ale nie oznacza to potwierdzenia dopuszczenia zawodnika do turnieju.

Dopiero kiedy zawodnik trafi na listę startową
http://www.chessarbiter.com/turnieje/2015/ti_4383/results.html?l=pl&tb=2_
to oznacza, że został potwierdzony.

Dopiero w momencie kiedy zawodnik znajdzie się na liście startowej dokonuje wpłaty wpisowego (szczegóły w regulaminie)

Mistrzostwa Administracji Rządowej-regulamin

Patronat Szefa SC