III Mistrzostwa Polski Administracji Publicznej w szachach szybkich i błyskawicznych

Szachiści pracujący na co dzień w administracji publicznej zmierzą się 8 i 9 grudnia 2017 w III Mistrzostwach Polski Administracji Publicznej w szachach szybkich i szachach błyskawicznych. Towarzystwo Edukacyjno-Sportowe Solvitur Ambulando jest jednym z organizatorów wydarzenia.

Patronat Honorowy nad Mistrzostwami objęła Prezes Rady Ministrów Pani Beata Szydło. Obok Solvitur Ambulando, organizatorem wydarzenia jest Polski Związek Szachowy.

Organizowane w tym roku Mistrzostwa to kontynuacja zmagań z poprzednich w lat  W 2015r. do rywalizacji przystąpiło 74 zawodników w szachach szybkich i 34 w szachach błyskawicznych, a w 2016r. udział wzięło 101 zawodników w szachach szybkich i 90 w szachach błyskawicznych. Podobnie jak w roku poprzednim do udziału zaproszeni są nie tylko przedstawiciele administracji rządowej i służb mundurowych, ale wszyscy pracownicy administracji publicznej, w tym samorządowcy.

Formularz rejestracyjny, szczegółowy harmonogram oraz regulamin Mistrzostw znaleźć można na stronie internetowej wydarzenia – http://www.mpap.pzszach.pl

Serdecznie zapraszamy do udziału!